30-11-2010 20:07
parintele Augustin

Am citit cateva din impresiile dumneavoastra si m-am gandit sa scriu cateva cuvinte. In primul rand ma bucur pentru ca am reusit sa avem acest mijloc de comunicare si multumesc domnului Andrei ca a avut aceasta disponibilitate ca sa se ocupe de aceasta pagina. Astept sugestiile dumneavoastra. Aceasta pagina are acordul nostru si speram sa functioneze pentru binele tuturor si spre lauda lui Dumnezeu.

26-11-2010 16:01
Ramona S.

e destul de bine pt ca suntem in pas cu tehnologia si cream si o altfel de imagine a comunitatii! este de apreciat! :)

25-11-2010 16:08
Ieronim
(Romania)

Foarte frumos realizat acest site.....Cu date concrete dovedite istoric.... Este foarte bine ce ati facut....impartialitate si adevar!

24-11-2010 19:57
Catalin Laurentiu
(Romania)

Laudat sa fie Isus si Maria... E foarte bine ceea ce ati facut dar va rog din inima sa puneti pe acest site cat mai multe articole si poze, daca se poate... Multumesc mult de tot... Tineti-o tot asa!

13-05-2010 10:02
editor
(Romania/Bacau)

Vă salutăm în paginile site-ului nostru. Aici aveţi posibilitatea de a ne adresa impresiile Dvs. despre pagina web, activitatea noastră şi a Parohiei Pustiana.